Solid

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Solid

Solid – je exkluzivní design s důrazem na jedinečnost materiálů od renomovaného nábytkového designera Martina Ballendata.
          -  je esteticky i kvalitou dokonalý a stále bude klasikou. Ostatně tak vymýšlíme náš nábytek pokaždé.


Objevte novou kreativní řadu nábytku z masivu, která vás nadchne. Používají se zde jen ušlechtilé a přírodní materiály jako dřevo z obnovitelných zdrojů, kov, sklo, keramika, vlna a přírodní kůže. Maximální dlouhou živostnost zaručuje: zdokonalené řemeslné zpracování,nové tvarování materiálů, odolnost povrchů, vyzrálá technika a vysoká pevnost.

 

OCENĚNÝ DESIGN
    Design stolu byl v roce 2019 vyznamenán cenou red dot design award v oblasti produktový design za umělecky řemeslné zpracování a použitý přírodní materiál.

Elegantní, prostorný a avantgardní – stůl solid zaujme svým podstavcem. A to hned ve třech různých designech:
varianta sklo se dřevem, dřevo s keramikou nebo čisté dřevo. Rozložení podstavce dává prostor pro volný pohyb nohou a pohodné posezení. Filigránová ramínka z oceli na centrálním podstavci umocňují lehkost desky stolu a zároveň garantují její stabilitu.

 

Bydlet ve shodě s přírodou.
Solid jsou původní nefalšované materiály a nadčasová estetika. Jednoduché tvary cílí na souhru materiálů a praktického designu s unikátními detaily. Solid si prostě zamilu­jete..

 


OBNOVITELNOST
Při výrobě klademe velký důraz na šetrné zacházení s přírodními zdroji, na dlouhou životnost a dobré životní podmínky. Naše dřevo pochází z obnovitelných obhospodařovaných lesních porostů.
Nepoužíváme žádné tropické dřevo. Všechny materiály lze třídit a recyklovat. K výrobě nábytku patří samozřejmě používání ekologických olejů a lepidel. Pro zdravé klima venku, tak i doma.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Solid

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.