Aunis

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Aunis

Dva trendy – jedno řešení.

AUNIS je odpovědí na zvyšující se poptávku po ekologických výrobcích a prostoru šetřícím nábytek. Kvalitní kombinace obývacího pokoje od AUNIS často nepřesahují celkovou šířku pouhých 3,5 metru. Inteligentní posuvné dveře nevyžadují žádné další místo pro otevírání a zavírání.

Všestranný pohodlný pocit je umocněn moderním a městským designem. Nakloněné frézované prvky poskytují celkový dynamický vzhled. Masivní dub podtrhuje přirozené kouzlo, zatímco masivní ořech vytváří eleganci. Silný akcent v antracitovém strukturovaném laku nabízí odpovídající kontrast. Další akcenty jsou nastaveny nepřímými, energeticky úspornými LED jednotkami, které lze ztlumit a přepnout z chladné na teplou bílou.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Aunis

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.