Citada

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Citada

CITADA navodí dobrý pocit už od samotného probuzení. Krásně navržený prostor na spaní vás ale také zve ke čtení, sledování televize nebo k meditaci.
CITADA nabízí dokonalý ucelený design pro ložnici. Všechny prvky mají harmonický, jednotný vzhled. Kombinace elegantního laku, přírodních dřevěných akcentů, čistých linií a chytře zpracovaných detailů přináší výjimečný vzhled.  Kouzlo přírodního dubu nebo přírodního ořechu je podtrženo dokonale lakovanými povrchy. Kromě dokonalého zpracování je pro řadu CITADA typické množství praktických funkcí a moderního příslušenství, jako je například bezdrátová nabíječka. Designová skříň, designová postel, noční stolky, komody či hranatá nástěnná police, vytvářejí vyváženou nadčasovou kombinaci.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Citada

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.