Fena

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Fena

Harmonie a napětí: FENA dokonale kombinuje zdánlivé protiklady. Povrch v provedení betonové šedé se potkává s přírodním dubem a jsou výborně spojeny ve vyváženém designu.  FENA Living má od architekta až archaický a futuristický nádech. Podtržené vodorovné linky dodávají pocit klidu, zatímco symetrické čtverce efektně vyrovnávají proporce.  V nabídce řady je prosklená skříň,  robustní příborník, stylový a funkční. TV centrum s monolitickou středovou částí dokonale integruje i velké ploché obrazovky do obývacího pokoje. Všechny prvky řady  FENA mohou být umístěny samostatně nebo mohou být součástí sestavy. Kombinace tvarů a povrchů vytváří čistý a minimalistický dojem, který doplňuje přírodní dub a navozuje tak teplý pocit domova.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Fena

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.