Fonis

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Fonis

Čisté linie a čistá elegance
FONIS znamená barvu, formu a funkci – a zvláště rafinovaný efekt.
Elegantní upravený objem, zužující se dopředu, jemné rámečky, plynulé přechody a matné laky vytvářejí jemně lehkou srdečnost, která dodává luxusní atmosféru.
FONIS je bez madel, aby vytvořil nerušený elegantní vzhled. Dveře a zásuvky lze snadno otevřít technologií push-to-open. Kromě toho jsou drážkované oblasti vybaveny vysoce kvalitními panty, které zaručují mimořádnou životnost. Skleněné dveře jsou bez kování, mají štíhlé hliníkové rámy a téměř neviditelné závěsy a vytvářejí obzvláště elegantní efekt.
Rám tvaru T je charakteristickým rysem řady FONIS; je vizuálně integrován do jednotky a stylově rozděluje krycí povrch.

hülsta FONIS
Ať už jde o klasický čistý bílý lak, šedý lak nebo jinou moderní barvu, řada FONIS je ideální volbou pro vytvoření vyváženého životního prostředí nebo pro přidání vzrušujících, ale jemných akcentů se změnou barvy. Na požádání je možné vyrobit FONIS v jednom z 2000 barevných odstínů barevného systému NCS. Nepřímé LED osvětlovací jednotky představují kombinace FONIS a jejich jednotlivé jednotky ve správném světle
.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Fonis

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.