Gentis

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Gentis

GENTIS od hülsta je jednou  z nejúspěšnějších řad u našich zákazníků. Oblíbená je kombinace kontrastu přírodního materiálu jako je dub nebo ořech s čistým, dokonale lakovaným povrchem. Zdánlivé protiklady se přitahují.Expre­sivní vyjádření a dech beroucí kombinace. Tak vášnivě jiný – to je hülsta GENTIS.
Extravagantní designový nábytek značky hülsta zná tajemství atraktivních a silných kontrastů.
Vzrušující kombinace elegantního laku, autentické kůže, přírodního dřeva a bezchybného chromu.
Tak hülsta GENTIS vytváří dokonalé emocionální propojení mezi městským životním stylem ve velkých městech s drsným kouzlem divoké přírody. 

GENTIS spojuje tradiční prvky s ultra moderními, v souladu na požadavky na vysokou estetickou úroveň.
Hlavním rysem je kombinace nových tvarů. Citlivě navržený design navozuje uvolněný pocit.
Přírodní dřevo kombinuje GENTIS s lakovanými povrchy, nasvětlené hrany u zavěšených komod pak umocňují emoční propojení mezi městským životním stylem a přírodou. Samozřejmě s maximálním pohodlím.

 

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Gentis

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.