Jídelny, stoly, židle, lavice

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Jídelny, stoly, židle, lavice

At´ již trávíte v jídelně čas po večeři ve společnosti přátel nebo rodiny, hülsta Vám vždy umožní užít si zábavu, vychutnat si společné okamžiky. Nabízíme komfortní jídelní stoly a pohodlné židle i křesla v nadčasovém desigu. Designové jídelní stoly jsou k dispozici v elegantním povrchu ořech, charismatickém strukturovaném buku, krásném přírodním nebo tmavém dubu a také v laku, skle a keramice. V sortimentu najdete také mnoho značkových židlí ze dřeva, kovu, kůže a textilu, které vyhovují každému vkusu. Užijte si to nejlepší a to jak vizuálně, tak funkčně. V dnešní době je jídelna mnohem víc než jen místem k jídlu, proto musí být design velmi univerzální. Preferujete harmonii nebo snad kontrast? Stoly a židle hülsta lze kombinovat různými způsoby. Bez ohledu na to, které židle si vyberete, ať už s loketní opěrkou nebo bez ní, věřte tomu, že jídelní židle hülsta nejenže vypadají skvěle, ale jsou také neuvěřitelně pohodlné.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Jídelny, stoly, židle, lavice

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.