Mega-Design

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Mega-Design

Mega univerzální. Mega unikátní. Mega Design.
MEGA-DESIGN
• Jedná se o obývací pokoj, knihovnu s HiFi a TV komponenty, stejně jako systémové řešení pro dělení místností a díky tomu je ideální i pro optimální využití prostoru v místnosti
• je nejvýraznější svojí jednoduchou, moderní a nadčasovou formou designu, která uspokojuje jak esteticky tak prakticky nejvyší nároky v požadavcích
• je především praktický, funkční a pohodlný
• díky svému inteligentnímu principu montáže umožňuje mnoho jedinečných řešení

Popis řady:
Pro MEGA DESIGN není žádný prostor příliš velký nebo příliš malý, příliš vysoký nebo příliš nízký, příliš tradiční nebo příliš moderní, příliš světlý nebo příliš tmavý.
Regály na míru nebo knihovna jako součást obývacího pokoje, která bude vyhovovat nejvyšším požadavkům na styl a praktičnost: to je specialista MEGA DESIGN od hülsta.
Ať už v obývacím pokoji nebo v knihovně, ať už do vysokého stropu nebo v moderní architektuře – regálový systém Mega Design se perfektně hodí všude, protože je mimořádně univerzální.
Kombinace otevřených a uzavřených jednotek v laku, přírodním dubu, v jádrovém ořechu nebo se sklem, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak.
MEGA DESIGN nabízí i TV panel a ve výsuvných přihrádkách vytváří řešení, které může být zcela přizpůsobeno podle Vašich požadavků. Je určen i do místností se šikmými stropy.
Výjimečný regálový systém je otevřen pro všechno. Univerzální jednotky a čela jsou umístěny mezi bočními panely nebo před nimi.
Existuje široký výběr možností od lehkých a otevřených až po kompaktní a uzavřené kombinace.
Dřevěné, lakované a zadní lakované skleněné verze umožňují různé varianty. Je možná jakákoliv kombinace, která vede ke stylovému, avšak vysoce funkčnímu výsledku.

hülsta MEGA-DESIGN – INTELIGENTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.
V nabídce řady je velkolepý rozsah příslušenství, jako je osvětlení LED, kolejnice se žebříkem, knižní mosty, kabelové žlaby a další promyšlené detaily, které poskytují nekonečné možnosti Vašeho řešení.

Volný prostor s universálním řešením. Jednou se silných stránek produktové řady MEGA-DESIGN je jeho flexibilita.
Je inovativně funkční, má mnoho variantních řešení, vystihuje Vaší individualitu, ať již potřebujete regály nebo knihovnu, doplněnou o systém HIFI či TV, vytváří bezchybný styl.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Mega-Design

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.