Multi-Forma II

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Multi-Forma II

MULTI FORMA II – jak už název napovídá je multifunkční skříňový systém.  Ať už se jedná o nejmenší výklenek nebo prostornou ložnici, vysoké staré stropy nebo úkosy,šatní skříně na míru nebo šatnu to vše dokáže tento jedinečný systém.

Design a interiér skříně  upravíme dle Vaších požadavků. Také z hlediska povrchů nabízí MULTI FORMA  II  vše co si jen budete přát. Velký výběr laků, laků ve vysokém lesku, skla nebo přírodních materiálů jako je dub, ořech jsou opravdu jedinečné. Stejně tak jako skřín s klasickým otevíracím systémem nebo posuvným systémem či rohovou alternativou je možné doplnit o přídavné prvky jako je osvětlení, police, regály, vnitřní sety, držáky na kravaty nebo kalhoty či zrcadel vnějších nebo vnitřních.

MULTI FORMA II – umožňuje kombinaci se všemi programy hülsta.

 

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Multi-Forma II

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.