now!cuello

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!cuello

Cuello je španělsky krk. Designér Martin Ballendat byl inspirován jednoduchým límcem košile.

Inovace, jedinečnost a flexibilita – chtěl to všechno vyjádřit designem křesla.

Výsledkem je nádherné loungh křesílko Cuello.

Se složeným límcem se přizpůsobí každé situaci. Skládá se nahoru nebo dolů a nabízí přesně atmosféru, kterou hledáte. S podnožkou nebo bez ní poskytuje komfort, který chcete. Sejměte čalouněný díl z podnožky a najdete zde úložný prostor pro časopisy. Objevte Cuello a znovu objevíte téma „křeslo“.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta now!cuello

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.