now!slide

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!slide

now! by hülsta slide

Otevřená a zavřená, otevřená a zavřená – tiše, jako by to bylo kouzlo.)

Nebudete mít dost velkorysých posuvných dveří Vaší now! by hülsta slide šatní skříně.

Za prvé, posuvné dveře s individuálně navrženými čely vypadají báječně.

Za druhé, neuvěřitelně hladce sklouznou a zatřetí umožní skvělý výhled na všechny vaše šaty.

To je ještě lepší: now! by hülsta slide Skříňový systém zajišťuje, že vaše ložnice je perfektně uklizená. Vše je ukryto na svém místě za velkými dveřmi skříně, dobře promyšlenými interiéry skříněk, volitelně s LED osvětlením. Tato řada designu now! by hülsta slide je také vhodná k vytvoření dobře organizované dispozice místnosti pro mládež.

now! by hülsta slide

Jednoduše si navrhněte šatní skříň podle svých požadavků z hlediska prostoru a vkusu. Univerzální skříňový systém je k dispozici ve dvou výškách a třech šířkách, třech provedeních, šesti předních povrchových úpravách a navíc ve dvou akcentových úpravách a dvou verzích rukojeti – madel. Příslušenství zah­rnují osvětlení a různé doplňky.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta now!slide

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.