now!time

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!time

now! by hülsta time


Now! time je vždy v srdci života -  je váš život.

Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo v pracovně.
Konstrukce je flexibilní, kvalitou je robustní, takže je ideální pro každodenní použití.
Now! time je jak nadčasový, tak stylový. 


Pro ještě více krásné bydlení a jídelny, pro ložnice i domácí kanceláře, now! time lze tak jednoduše kombinovat ve vysokém lesku, laku i dřevu.
Každá jednotka může být konfigurována samostaně, vše lze kombinovat. Systém bočních panelů dodává ještě větší flexibilitu: umožňuje Vám navrhnout kombinaci obývacího pokoje, jednoduše si vybrat z otevřených regálů nebo uzavřených jednotek s dostatečným úložným prostorem. Design je univerzální – určený pro každý domov

Now! times je k dispozici v matném nebo vysoce lesklém laku – nebo v kombinaci s teplým dřevem: přírodní dub a jádrový ořech.
Co se týče příslušenství, je zde vše od LED osvětlení až po chytré detaily, jak udržet věci v pořádku.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta now!time

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.