now!to go

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!to go

now! by hülsta to go


now! to go nabízí řadu nápadů pro různé místnosti ve Vaší domácnosti.
Ať už je to příborník, kancelář, komoda, kombinace obývacího pokoje nebo individuální řešení – ať už pro obývací pokoj, kuchyň, domácí kancelář, koupelnu, ložnici, předsíň nebo půdní vestavbu.

Jednoduše začněte plánovat a vymýšlet přesně to, co se vám líbí nebo co vám přijde na mysl.

Dvě nadčasově jednoduché jednotky, otevřené nebo uzavřené, tvoří váš jedinečný kus.
Pokud jde o barvy, je zde možnost volby mezi čistě bílou nebo bři­dlicově šedou v kombinaci s přírodním dubem na předních elementech.

Každá jednotka je k dispozici pro „cash and carry“ a instalace je velmi snadná i rychlá. Zařízení a bydlení nemohly být snazší. Tak now! to go !

Poznejte hlavní přednosti

hülsta now!to go

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.