now!vision

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!vision

now! by hülsta vision


Začněte měnit svět ve svém vlastním domě. Nyní!

Vize je inspirativní produktová řada s velkým výběrem pro univerzální návrhy.
Regálový systém a jednotky, jako je např. příčka, stůl, samostatný kus nebo příborník, jsou flexibilní a připravené ke změně.
Systém umožňuje vytvářet spodní desky jako kombinace obývacího pokoje nebo multifunkční pracovní prostory – nebo směs všeho.
Technologie push-to-open, která je absolutně všestranná a poskytuje čistý vzhled.
K dispozici v klasickém laku a vysoce lesklých lakových barvách s akcenty v benzínu, šedozelené modři a staré růži a drahých jádrových ořechech a přírodních dubových dýhách. Cokoliv chceš.

Můžete experimentovat s jednotkami a akcenty, vytvořit elegantní klasiku a proměnit je v opravdové individualisty.
Celkově vzato je nyní na výběr 20 otevřených a zavřených! modulárních jednotek. Kromě toho existují samostatné jednotky a báječný rámový systém, který může pojmout i stůl. Pokud jde o vzhled, now! vision jistě splní vaše představy – je k dispozici v osmi různých předních úpravách a třech akcentových barvách.
now! vision
Tři výšky, tři šířky polic a prostor pro cokoliv mezi tím. Vyberte si rám, namontované police a uzavřené jednotky a vytvořte si individuálně navržený bílý lak. Ať už se jedná o velkorysou knihovnu nebo minimalistickou kancelář – rámový systém zajišťuje lehkou a vzdušnou architekturu. Kombinace s Vaší now! vision Highboard nebo Lowboard poskytuje ucelené estetické schéma.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta now!vision

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.